הרצאות וסדנאות

כמי שמגשרת שנים רבות, אני מאמינה ביתרונות הגישור ותוצאותיו, כאפשרות העדיפה לפתרון הקונפליקטים, הנעשית בדרכי נועם בין צדדים לסכסוך. כמי שתומכת בגישה זו ליישוב סכסוכים, גם כתפיסת עולם, אני נוטלת חלק כשופטת בתחרויות גישור, באימון מגשרים ומרצה בפני קהלים שונים בנושאים מגוונים הקשורים לעולם הגישור. 

אני שמחה על כל הזדמנות שיש לי לדבר על הגישור ועל יתרונותיו ונהנית להנחות סדנאות בקבוצות ובקהלים שונים, לרבות לציבור הרחב ולהעביר להם חומרים מעולם הגישור, כלי העשרה וכן תרגילים מעשיים לצורך חווית הגישור.

מגוון הרצאות בנושא הגישור טובות במיוחד לארגונים שרוצים "זרימה" טובה יותר בין המעסיק לעובדים, ביחסים בתוך המחלקות ובין בעלי השליטה והמנהלים. הרצאות אלה נותנות השראה ליחסי עבודה טובים יותר והפחתת סכסוכים ומטענים.

הרצאות לילדים בבתי ספר: בסדנאות גישור לילדים והכשרות מגשרים שהעברתי בבתי ספר יסודיים, נחשפתי לתבונה של התלמידים ובאיזו מהירות ויעילות הם מפנימים את שיטת הגישור וכיצד הם מיישמים אותה בפועל. ככל שנחשפים לגישור בגיל צעיר יותר, כך מפנימים את האפשרות ליישב סכסוכים באופן חברי והדדי, מבלי להיגרר להליכים משפטיים, ארוכים, מסורבלים, שלעתים גוזלים הרבה משאבים יקרים, כמו זמן אנרגיות ועלויות כספיות. תובנה זאת הנרכשת בגיל צעיר מאפשרת ליישם את שיטת הגישור בכל מעגלי החיים, החל מהמשפחה, דרך יחסים עם החברים ובמישורים המקצועיים.

אני מעבירה הרצאות לקהלים שונים וארגונים שונים, בנושאים שונים הקשורים לגישור (ראו רשימה חלקית של ההרצאות בעמוד זה מטה) ובכל נושא שבו אני מגשרת בשפות עברית, אנגלית וצרפתית.

להזמנת הרצאה מותאמת אישית, מוזמנים לפנות אליי לקבלת הצעת מחיר: danna@mediation.co.il

מספר הרצאות וסדנאות שהעברתי:

קישור להקלטה של מפגש מגשרי מהו"ת מיום 11.3.24

מימדי הזמן בגישור:
הרצאה שלי בזום במסגרת הרצאות של ארגון המגשרים – 17.4.20

נגן וידאו

מבט על גישור ומנגנוני יישוב סכסוכים בהסכמה:
הרצאה שלי בזום, בקפה דעת, "האוניברסיטה העממית" בירושלים – 25.5.2

נגן וידאו

מפגשי זום

קישור להקלטה של מפגש מגשרי מהו"ת מיום 11.3.24